Sprawdzamy stan techniczny auta przed zakupem z komisu lub od osoby prywatnej

Zakup używanego samochodu zawsze niesie ze sobą ryzyko. Na rynku wtórnym aut od zawsze aż roi się od nieuczciwych sprzedawców. Dlatego tak ważne jest żeby zawsze jak najdokładniej sprawdzić rzeczywisty stan auta zanim podpiszemy umowę i wypłacimy sprzedającemu ustaloną kwotę pieniędzy. Przyjedź i sprawdź w jakim stanie technicznym jest samochód, który planujesz zakupić. Sprawdzenie samochodu przed zakupem to aktualnie niezbędny aspekt każdej transakcji na rynku wtórnym.

Gdzie w Szczecinie sprawdzić auto przed kupnem? Kompleksowy przegląd samochodu.

tel. 601 767 340 – Wernyhory 17

Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym warsztacie. Nasz mechanik sprawdzi najważniejsze punkty auta, które mogą świadczyć o tym czy auto jest po wypadku lub bezwypadkowe. Jesteśmy doświadczonym zespołem i staramy się wyszukać ewentualne wady, świadomie lub nie świadomie ukryte przez sprzedającego. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu usterek lub nie widocznych uszkodzeń w autach od handlarzy i komisów. Przyjeżdżają do nas kupujący auta zarówno z Szczecina jak i z okolicznych miejscowości. Sprawdź auto przed kupnem.

Inspekcja samochodu przed zakupem obejmuje sprawdzenie stanu takich elementów jak:

– zgodność ogólnych danych samochodu
– zakres i działanie elementów wyposażenia auta
– stanu podwozia, karoserii oraz powłoki lakierniczej, grubości lakieru, obecności szpachli
– szyb i reflektorów
– opony
– silnik benzynowy, diesel, na gaz LPG
– zawieszenie i układ hamulcowy
– wnętrze
– pozostałe istotne elementy
– sprawdzenie stanu licznika, przebiegu, numeru VIN

Planujesz kupić samochód sprowadzony z zagranicy, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Danii, Włoch, Szwecji, Norwegii, Anglii? Przyjedź do nas i sprawdź gdzie w Szczecinie można szybko i tanio sprawdzić auto zanim zdecydujesz się na zakup. Spróbujemy sprawdzić czy auto, które chcesz kupić nie było wcześniej rozbite lub lakierowane, czy nie miało cofanego licznika i jaki ma rzeczywisty przebieg. Województwo Zachodniopomorskie.