Gdzie w Szczecinie są najlepsze najnowsze instalacje gazowe LPG – montaż serwis

Coraz więcej osób decyduje się na zakup auta benzynowego. Niestety nie jeden mocno zawiódł się na nowoczesnych, używanych samochodach z silnikiem diesla. Koszty związane z serwisem i naprawą nowoczesnych diesli nie rzadko przekraczają wartość zakupionego samochodu z rynku wtórnego. Dlatego warto rozważyć zakup solidnej „benzyny” i przerobienie jej na gaz LPG.

Gdzie najlepiej założyć gaz do samochodu w Szczecinie? Jaki warsztat gazowniczy jest najlepszy. Kto zna dobrego gazownika do auta? Który gazownik najlepiej zakłada gaz do samochodów?

Zapraszamy do warsztatu AUTKOGAZ Sp z o.o. przy ul. Wernyhory 17 w Szczecinie. Zanim przyjedziesz zadzwoń na tel. 601 767 340 i umów wizytę. Zakładamy instalacje gazowe LPG w najniższych cenach.

Kompletny zestaw wraz z homologacją można mieć już za 2200 zł. Sprawdź ile będzie kosztowała instalacja gazowa dla Twojego auta.

W Szczecinie aktualnie jest kilkanaście zakładów mechaniki pojazdowej specjalizujących się w montowaniu instalacji gazowej LPG do aut. Jednak tylko kilka robi to naprawdę dobrze, profesjonalnie i w przystępnej cenie. My oferujemy najlepsze instalacje gazowe najnowszej generacji w najniższej cenie. Staramy się żeby zawsze mieć auto gaz najtaniej – Szczecin. Montaż i zakładanie instalacji LPG auto gaz bezpośredni wtrysk to także nasza specjalność.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz