Profesjonalny serwis, naprawa instalacji LPG, mechanik auto gazu w Szczecinie

Szukasz gdzie jest najlepszy warsztat od gazu? Nie wiesz jaki mechanik naprawia instalacje gazowe? Chcesz wiedzieć gdzie jest najlepszy mechanik – gazownik w Szczecinie?

Zapraszamy do naszego warsztatu

GRUPA AUTKOGAZ

ul. Wernyhory 17
(tel. 601 767 340)
.

Montujemy i serwisujemy instalacje gazowe LPG już od ponad 20 lat. Mamy ogromne doświadczenie i oczywiście kompletne zaplecze w postaci części zamiennych. Jesteśmy w stanie zamontować instalacje gazową LPG w praktycznie każdym aucie. Przerabiamy na gaz samochody niemieckie, włoskie, francuskie, japońskie, amerykańskie, angielskie, koreańskie. Zakładanie auto gazu to nasza codzienność. Jesteśmy zawsze „na czasie” i oferujemy instalacje gazu nawet w samochodach z silnikiem mającym bezpośredni wtrysk paliwa.

Najlepszy auto gaz serwis Szczecin potrafi usunąć każdą usterkę w instalacji LPG. Robimy przeglądy, diagnozujemy i oczywiście oferujemy sprawdzenie szczelności czy nie ma ubytków, wycieków gazu. Zapraszamy wszystkich użytkowników samochodów, którzy mają jakikolwiek problem z autem zasilanym gazem LPG. Naprawa instalacji LPG jest zawsze opłacalna więc nie ma się co zastanawiać jeśli jest z nią coś nie tak. Nasi klienci polecają nas innym i to jest najlepsza rekomendacja jaką możemy dostać.

Zakładanie – montaż instalacji gazowych LPG – auto gaz Szczecin

Nie tylko serwis, ale także montaż gazu w samochodzie to nasza specjalność. Na wszystkie montaże dajemy 2 lata gwarancji. Proponujemy montaż auto gazu w najniższej cenie i na dogodne raty. Zawsze staramy się świadczyć nasze usługi jak najtaniej. Mamy certyfikaty i homologacje czołowych, polskich oraz zagranicznych firm produkujących instalacje gazowe LPG. Serwisujemy, naprawiamy i robimy przeglądy praktycznie we wszystkich autach zasilanych gazem LPG.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]