Mechanik samochodowy w Szczecinie od naprawy tłumików i wydechów | Spawanie tłumików

Spawarka MAGNUM MAG 210W życiu zdarza się często, że coś ulega awarii. Jeżeli awaria ta polega na tym, że jakiś element metalowy pęka, część elementu urywa się, pod wpływem korozji powstaje w nim perforacja, wypalają się w nim dziury, wówczas by go naprawić lub wymienić, często niezbędne jest zastosowanie spawania, czyli łączenia lub wypełnienia ubytku elementów poprzez nadtopienie ich krawędzi, przez rozgrzanie ich pod wpływem strumienia gazu, plazmy, lasera lub łuku elektrycznego. Jeżeli potrzebujesz takiej usługi powinieneś udać się do odpowiedniego warsztatu, takiego jak nasz, gdzie fachowo zajmiemy się każdym problemem.

Spawanie tłumików Szczecin
ul. Wernyhory 17, tel 501 76 73 76

Spawanie układów wydechowych samochodów

Bardzo częstą awarią samochodów o znacznym przebiegu jest perforacja elementów układu wydechowego, pod wpływem wysokiej temperatury, częstego kontaktu z wodą i solą. oraz dużej ilości związków chemicznych z którymi musi stykać się “wydech”, dochodzi na jego powierzchni do wszystkich możliwych rodzajów korozji. Z czasem w tłumikach, rurach łączących i innych elementach pojawiają się dziury, które powodują, że samochód jest głośny, niesprawny i nieekologiczny. Wówczas należy naprawić lub wymienić odpowiedni element poprzez szczelne wspawanie go na miejsce. Nasza firma zajmuje się takimi naprawami jak wymiana i spawanie tłumików, wymiana katalizatorów, naprawa kolektorów wydechowych i innych elementów układu wydechowego.

Samochód czasem wymaga interwencji spawacza

Poza układem wydechowym, w samochodach jest wiele elementów, które mogą ulec uszkodzeniu i wymagać naprawy spawalniczej. W naszym warsztacie spawamy głowice silników, elementy nośne osprzętu silnika (łapy, poduszki), obudowy, elementy zawieszenia, felgi aluminiowe, elementy haków holowniczych, przyczep i naczep. Jeżeli tylko naprawa będzie możliwa za pomocą spawania, to wykonamy ją profesjonalnie, z dbałością o odpowiedni przebieg procesu, co jest szczególnie ważne w przypadku elementów silnika, gdzie spawacz nie może pozwolić na to, żeby spawana część zmieniła swój kształt po spawaniu. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni, potrafią przygotować i wykonać spawy w każdej sytuacji serwisowej. 

Nie tylko samochody

Jeżeli potrzebujesz pospawać elementy nie będące częściami samochodu, także wykonamy Twoje zlecenie. W naszej firmie możesz dokonać napraw mebli metalowych, rowerów, konstrukcji. Możesz także naprawić u nas metalowe elementy ogrodzenia, bram i furtek. Nasi pracownicy mogą także wykonać konstrukcje takie jak na przykład do podtrzymania daszku nad drzwiami, czy inne konstrukcje z profili stalowych. Naprawić można u nas także metalowe zbiorniki. Wszystko z dbałością o najwyższą jakość, standard i estetykę.

Nowoczesność i doświadczenie

Nasi pracownicy potrafią posługiwać się najnowszymi metodami spawania metali, dzięki czemu poradzimy sobie także ze spawaniem metali nieżelaznych (aluminium, mosiądz, znal) i blach kwasoodpornych czy nierdzewnych, a ich wysokie umiejętności i doświadczenie powodują, że potrafią oni rozwiązać każdy problem, a wykonane przez nich naprawy i łączenia elementów będą odznaczać się wysoką trwałością, estetyką i szczelnością. Nasze usługi zapewniają najwyższy poziom wykonania i najwyższy standard techniczny.

Pytania pomocnicze:

Gdzie w Szczecinie spawają tłumiki samochodowe?
Jaki warsztat samochodowy pospawa mi tłumik w aucie?
Który szczeciński mechanik zajmuje się spawaniem tłumików?
Kto wie jaki jest sprawdzony – polecany spawacz od tłumika w Szczecinie?

Zobacz też : wymiana tłumika Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *