Kompleksowe sprzątanie czyszczenie samochodów – Szczecin – mycie pranie tapicerki samochodowej

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASMONTAŻ GAZU DO AUTA

Czyste i zadbane auto to coraz częściej wizerunek polskiego kierowcy. Mamy coraz droższe i ładniejsze samochody, a co za tym idzie staramy się eksponować ich urodę. Nie zawsze mamy czas na to żeby samemu zajmować się sprzątaniem swojego samochodu lub po prostu nie mamy do tego odpowiednich narzędzi. Wyjściem jest oddanie auta do profesjonalisty.

Pranie tapicerki samochodowej – sprzątanie auta na gotowo – kompleksowe czyszczenie pojazdów

Szczecin ul. Wernyhory 17, tel. 502 866 337

Dezynfekcja samochodów ciężarowych Szczecin (koronawirus, covid-19)
Usuwanie wirusów, bakterii, pleśni i brzydkim zapachów ozonem
Ozonowanie tapicerki z dojazdem do klienta – kabin, materacy kierowcy.

Aktualne promocje naszej myjni parowej – CENNIK

woskowanie i polerowanie samochodów w szczecinieAUTO NA GOTOWO

Odkurzanie samochodu na sucho, mycie i dezynfekcja całego wnętrza suchą parą, dokładne pranie tapicerki (siedzenia przednie, tylna kanapa), boczków drzwi, czyszczenie ręczne podłogi, usuwanie zabrudzeń z podsufitki oraz słupków, pielęgnacja plastików kosmetykami, odświeżanie kokpitu, ręczne mycie karoserii + hydro wosk
CENA PROMOCYJNA tylko 300 zł!

czyszczenie samochodów na gotowo szczecin

SUPER WOSK Z EFEKTEM LUSTRA

Powyższa oferta to 6-stopniowa czynność w skład której wchodzi: mycie wstępne karoserii, mycie parowe, odtłuszczanie lakieru, ręczna polerka mleczkiem czyszczącym, ręczne woskowanie twardym woskiem najwyższej jakości, polerowanie ręczne mikrofibrą. Efekt wg producenta wosku do 3 miesięcy od nałożenia. – CENA JUŻ OD 150 ZŁ

czyszczenie siedzeń w busie szczecinDlatego jedną z usług jakie także proponujemy naszym klientom jest kompleksowe czyszczenie wnętrza auta oraz oczywiście mycie, polerowanie i woskowanie karoserii pojazdu. Używamy do tego profesjonalnych odkurzaczy, maszyn piorących Karcher oraz myjni parowej Fortador. Połączenie tych trzech narzędzi pozwala nam każde, nawet najbardziej zabrudzone auto doprowadzić do idealnego stanu jeśli chodzi o czystość. Stosujemy kosmetyki najlepszych włoskich firm co pozwala jeszcze bardziej zadowalać oczy naszych klientów.

Pranie tapicerki Szczecin

sprzątanie busa w środku szczecinGdzie dobrze piorą tapicerki samochodowe w Szczecinie? Jeśli chcesz swojemu autu przywrócić dawny blask lub po prostu dbasz o nie i nie chcesz żeby było zaniedbane to odwiedzaj regularnie nasza myjnię parową. Raz na jakiś czas zleć nam pranie siedzeń foteli w samochodzie oraz całej tapicerki wraz z kokpitem, deską rozdzielczą oraz boczkami drzwi. Idealnie czyścimy także busy i auta dostawcze. Pierzemy w środku samochody terenowe, ciężarowe oraz ciągniki siodłowe TIR. Zapraszamy.

Ręczne mycie, woskowanie auta teflonem, polerowanie lamp reflektorów świateł lakieru karoserii samochodu

woskowanie samochodu teflonem szczecinProponujemy także zadbanie o wygląd zewnętrzny Państwa samochodu. Nie tylko myjemy, ale także dokładnie czyścimy parą każdy element samochodu. Docieramy w miejsca do których nie dociera ani automatyczna myjnia, ani inne akcesoria służące do mycia aut. Sucha para pod ciśnieniem doczyści dosłownie wszystko. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą żeby ich auto wyróżniało się swoim blaskiem pośród innych uczestników ruchu drogowego. Stosujemy także najnowszy wosk i politurę z teflonem.

Kompleksowe czyszczenie samochodu Szczecin

kompleksowe-czyszczenie-samochodu-szczecin Mycie wnętrza auta. Sprzątanie samochodów osobowych, busów, ciężarowych to nasza specjalność. Dzięki najmocniejszej w Szczecinie myjni parowej jesteśmy w stanie doczyścić nawet najbardziej zabrudzone auto. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz floty samochodowe i instytucje. Z naszych usług korzystają taksówkarze, urzędy, banki oraz właściciele busów i TIR-ów.

Korzystając z naszej oferty nie musisz się niczym martwić. Twój samochód zostanie krok po kroku wyczyszczony zgodnie z naszym harmonogramem. Po zakończeniu prac, wszystkie punkty do wyczyszczenia są ponownie sprawdzane. Dzięki temu gwarantujemy idealną czystość.

Z naszej oferty kompleksowego sprzątania samochodów skorzystało już setki właścicieli aut ze Szczecina i okolic. Ich zadowolenie jest dla nas najlepszą rekomendacją naszych usług.

Dezynfekcja samochodu

W dobie rozpowszechniania się na świecie różnych chorób zakaźnych (m.in. COVID-19 czyli Koronawirus), warto także przeprowadzić w samochodzie dezynfekcję. Szczególnie jest to istotne jeśli pojazd używany jest przez wiele osób – dla przykładu w przypadku usługowego przewozu osób i towarów. Jedną z metod jaką stosujemy na co dzień w takich przypadkach jest ozonowanie samochodu. Przeprowadzona w ten sposób dezynfekcja auta dodatkowo zapewnia odświeżenie klimatyzacji – usunięcie brzydkiego zapachu.

Używamy profesjonalnych kosmetyków w nano technologii. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 

Aktualnie w naszym warsztacie promocja na : Instalacja auto gaz Szczecin

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.7]