Dobry warsztat od wymian tłumików katalizatorów filtrów cząstek stałych DPF FAP | Wymiana tłumika Szczecin

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASSPRZĄTANIE AUTAMONTAŻ GAZU DO AUTA

Układ wydechowy w samochodzie nie może być nigdy nieprawidłowo dobrany. Nigdy nie wolno stosować tłumików na tak zwane oko i zawsze należy dobrać go w zależności do oporów przepływu, pojemności, zasad pracy i mocy silnika. Źle dobrany tłumik może przyczynić się do poważnego osłabienia osiągów naszej jednostki napędowej. To z kolei skutkować także może wyraźnie zmniejszoną mocą i momentem obrotowy silnika przy jednoczesnym zwiększonym  zużyciu paliwa. W skrajnym przypadku nie ten co trzeba tłumik może doprowadzić do poważnego przegrzania silnika oraz skrócenie jego żywotności i wymiany lub konieczności kapitalnego remontu.

Wymiana tłumików – najniższe ceny – najszybsze terminy
Gdzie wymienić tłumik w samochodzie – Szczecin
Pansamochodzik-Autkogaz,
ul. Wernyhory 17
tel. 509 691 495

  • wymiana tłumika środkowego, końcowego
  • łącznik elastyczny wydechu wymiana
  • spawanie, naprawa, regeneracja katalizatora
tłumik do wymiany
przygotowanie tłumika do wymiany

Dlatego nie warto kombinować i zaoszczędzać pieniędzy szukając najtańszego zamiennika z niepewnego źródła. Lepiej czynność wymiany tłumika, katalizatora lub filtra cząstek stałych zlecić komuś kto się na tym zna zarówno od strony doboru części jak i od strony demontażu starego podzespołu i montażu nowego. Jeśli tłumik w Twoim aucie zaczyna wydawać głośniejsze dźwięki to zgłoś się do nas. Dobierzemy oryginalny lub znajdziemy sprawdzony zamiennik najtaniej jak się da. Wymieniamy i naprawiamy zarówno całe układy wydechowe jak i ich składowe elementy – tłumik końcowy, środkowy, przedni.

uszkodzony tłumik w samochodzie
przygotowanie tłumika końcowego do wymiany

Zajmujemy się także wymianą, czyszczeniem i regeneracją filtrów cząstek stałych DPF i FAP. Stosujemy sprawdzone podzespoły takich renomowanych firm jak: Klarius, Walker, Imasaf, MTS, Bosal, Quinton Hazell, Asmet, Aks Dasis, JP Group. Montujemy z powodzeniem tłumiki i prowadzimy serwis układów wydechowych do samochodów takich firm jak: BMW, Mercedes, Audi, Volkswagen VW, Skoda, Seat, Mazda, Toyota, Lexus, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Renault, Citroen, Peugeot, KIA, Hyundai, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Ford, Chevrolet, Opel, Volvo, Saab, Dacia, Chrysler, Daewoo, Suzuki, Isuzu, Dodge, Honda, Jaguar, Jeep, Land Rover

naprawiony tłumik
tłumik podczas naprawy