Auto pomoc Szczecin – pomoc drogowa, holowanie pojazdów na lawecie do warsztatu mechanika serwisu w Szczecinie

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASSPRZĄTANIE AUTAMONTAŻ GAZU DO AUTA

Dodatkową ofertą naszego warsztatu jest szybka, profesjonalna pomoc drogowa dla samochodów osobowych oraz busów na terenie miasta Szczecin i okolic (Dobra Szczecińska, Mierzyn, Dołuje, Prawobrzeże, Dołuje, Bezrzecze, Wołczkowo, Warszewo, Gumieńce, Police, Goleniów, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Dąbie, Zdroje, Golęcin, Gryfino, Żydowce)

Tani i dobry warsztat samochodowy
Szybka i tania laweta – pomoc drogowa
ul. Wernyhory 17
tel. 601767340

Auto Pomoc Szczecin
Auto Pomoc Szczecin

Dojeżdżamy także w inne rejony, a ceny tego typu usług są oczywiście do negocjacji. Na miejscu zajmiemy się dokładnymi oględzinami i wstępną diagnozę stanu unieruchomionego auta. Na wstępie sprawdzamy czy dany pojazd nadaje się do uruchomienia na miejscu i jeżeli tak to wykonujemy niezbędne czynności naprawcze.

Jednak, jeżeli samochód nie jest w stanie odjechać „o własnych siłach” to wtedy proponujemy transport samochodu na lawecie do naszego warsztatu lub do miejsca wskazanego przez klienta. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wybór naszego warsztatu to zapewniamy szybką naprawę lub doradztwo do jakiego specjalisty się udać w celu usunięcia usterki.

Do wszelkich prac wkładamy maksymalne zaangażowanie i zawsze staramy się podjechać jak najszybciej. Czasu dojazdu zależy oczywiście od odległości do naszej bazy oraz od natężenia ruchu na drodze. Współpracujemy z kilkoma firmami o profilu auto pomoc i jeśli nasza laweta jest akurat zajęta to prosimy o pomoc zaprzyjaźnioną firmę.

Polecamy : Sprawdzenie samochodu przed zakupem Szczecin

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]