Regulowanie i serwisowanie samochodu z silnikiem na gaz LPG – w Szczecinie

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASSPRZĄTANIE AUTAMONTAŻ GAZU DO AUTA

Poprawne działanie silnika zasilanego paliwem gazowym LPG nie zależy tylko od samych podzespołów użytych podczas montażu. Dobry mechanik – warsztat montujący instalacje i przerabiający auta na gaz potrafi nie tylko poprawnie zmontować cały system zasilania. Trzeba także odpowiednio wszystko zaprogramować i wyregulować. Dobrze skonfigurowana instalacja gazowa LPG w samochodzie gwarantuje niezawodną prace silnika przy nie odczuwalnym spadku mocy. To także praktycznie mała różnica w spalaniu.

Zapraszamy do naszego warsztatu : Pansamochodzik AUTKOGAZ .
Szczecin ul. Wernyhory 17
Tel 601 767 340

Jeśli Twoje auto na gaz szwankuje i nie jesteś zadowolony z tego co się dzieje z silnikiem to zapraszamy do naszego serwisu aut na gaz LPG. Prawidłowa regulacja auta z gazem to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od ponad 20-stu lat. Mamy ogromne doświadczenie oraz niezbędne urządzenia do diagnostyki komputerowej silnika i instalacji gazowych LPG. Każdego dnia odwiedza nas kilkanaście osób z problemami, które nękają ich samochody.

REGULACJA INSTALACJI GAZOWYCH LPG

Regulowanie instalacji gazowych w samochodach to proces, który zawiera następujące usługi.

  • regulacja gazu w samochodzie
  • diagnostyka i podłączenie centralki do komputera
  • sprawdzenie i regulacja wtrysków, reduktora i sterownika
  • ogólne oględziny poprawności montażu instalacji LPG w aucie
  • ewentualna wymiana filtrów LPG (filtra gazu)

regulacja gazuZawsze staramy się pomóc i znaleźć przyczynę nie prawidłowego działania silnika. Pamiętaj, że nie zawsze potrzebne jest wymienianie podzespołów, gdy nie wszystko działa jak trzeba. Bardzo często wystarczy po prostu odpowiednia regulacja obrotów silnika na gazie i sprawdzenie wszystkiego przez wykwalifikowanego mechanika. Nasza specjalność to oczywiście pełen serwis i profesjonalna regulacja instalacji LPG w Szczecinie.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]