Sprawdzenie stanu technicznego auta przed zakupem z komisu lub od osoby prywatnej – Szczecin

Zakup używanego samochodu zawsze niesie ze sobą ryzyko. Na rynku wtórnym aut od zawsze aż roi się od nieuczciwych sprzedawców. Dlatego tak ważne jest żeby zawsze jak najdokładniej sprawdzić rzeczywisty stan auta zanim podpiszemy umowę i wypłacimy sprzedającemu ustaloną kwotę pieniędzy. Przyjedź i sprawdź w jakim stanie technicznym jest samochód, który planujesz zakupić. Sprawdzenie samochodu przed zakupem to aktualnie niezbędny aspekt każdej transakcji na rynku wtórnym.

Pełna diagnostyka komputerowa samochodu 120 zł
(podłączenie auta do komputera i skanowanie błędów)

Gdzie w Szczecinie sprawdzić auto przed kupnem? Kompleksowy przegląd samochodu.

TELEFON : 501 76 73 76

Pansamochodzik-AUTKOGAZ Wernyhory 17

Naprawa samochodu po zakupieZadzwoń i umów się na wizytę w naszym warsztacie. Nasz mechanik sprawdzi najważniejsze punkty auta, które mogą świadczyć o tym czy auto jest po wypadku lub bezwypadkowe. Jesteśmy doświadczonym zespołem i staramy się wyszukać ewentualne wady, świadomie lub nie świadomie ukryte przez sprzedającego. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu usterek lub nie widocznych uszkodzeń w autach od handlarzy i komisów. Przyjeżdżają do nas kupujący auta zarówno z Szczecina jak i z okolicznych miejscowości. Sprawdź auto przed kupnem.

Inspekcja samochodu przed zakupem w naszym warsztacie kosztuje 250 i obejmuje sprawdzenie stanu takich elementów jak:

– powłoka lakiernicza (grubość , perforacja)
– stan zawieszenia przedniego , tylnego ( luzy , stan silent bloków gumowych , korozja)
– stan układu hamulcowego (grubość tarcz klocków , szczęk hamulcowych stopień korozji przewodów hamulcowych metalowych oraz elastycznych )
– kondycja układu wydechowego (korozja , szczelność)
– kondycja podwozia (zabezpieczenie antykorozyjne , perforacja , ubytki …)
– zespół napędowy (praca sprzęgła , skrzyni begów , silnika , wycieki oleju płynu z w/w)
– diagnoza komputerowa ( sczytanie sterownika silnika na obecność błędów , skrzyni biegów w przypadku automatu , modułu ABS i Airbag )
– jazda próbna w celu sprawdzenia trakcji , stuków zawieszenia i pracy amortyzatorów itp.
– powyższa usługa trwa maksymalnie 1 godzinę

Sprawdzenie samochodu przed kupnem – Zapraszamy do warsztatu AUTKOGAZ Szczecin Wernyhory 17

Przed zakupowe sprawdzenie samochodu w Szczecinie. Planujesz kupić samochód sprowadzony z zagranicy, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Danii, Włoch, Szwecji, Norwegii, Anglii? Przyjedź do nas i sprawdź gdzie w Szczecinie można szybko i tanio sprawdzić auto zanim zdecydujesz się na zakup. Spróbujemy sprawdzić czy auto, które chcesz kupić nie było wcześniej rozbite lub lakierowane, czy nie miało cofanego licznika i jaki ma rzeczywisty przebieg. Województwo Zachodniopomorskie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]