Warsztat samochodowy LPG – przegląd gazu w samochodach w Szczecinie

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASSPRZĄTANIE AUTAMONTAŻ GAZU DO AUTA

samochód podczas przeglądu instalacji lpgMontaż instalacji gazowej LPG w samochodzie to bardzo odpowiedzialna i wymagająca doświadczenia operacja. Nie jest to coś co powinno się robić samemu lub zlecać pierwszemu lepszemu mechanikowi. Nie inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o warsztaty, które zajmują się sprawdzaniem i przeglądami samochodów z zainstalowaną instalacją gazową lpg. Taką czynność powinny przeprowadzać tylko sprawdzone i naprawdę znające się na rzeczy warsztaty samochodowe.

Przegląd instalacji LPG

Przeglądy z pełną diagnostyką komputerową i wymianą filtrów już od 140 zł

sprawdzanie samochodów na gazie szczecinGdzie w Szczecinie można szybko i tanio zrobić przegląd instalacji gazowej LPG w samochodzie? Kto sprawdzi czy z moją instalacją gazową jest wszystko w porządku. Jaki warsztat zna się na sprawdzaniu i potrafi robić przeglądy samochodów na gazie?

Zadzwoń pod nr 601 767 340 i umów się na przegląd poprawności działania instalacji gazowej w swoim samochodzie. Sprawdzimy czy wszystko jest w porządku i przeprowadzimy pełny serwis.

Podczas przeglądu sprawdzimy między innymi takie podzespoły jak:

  • sprawdzenie szczelności instalacji lpg
  • sprawdzenie filtrów, wtryskiwaczy, parownika – reduktora
  • sprawdzenie zamocowań instalacji
  • regulacja ustawień mieszanki lpg
  • regulacja silnika pracującego na gaz
  • wymiana, legalizacja zbiornika – butli gazowych lpg
  • wymiana filtra LPG
  • przegląd gazu w samochodzie – Szczecin

Zobacz naszą ofertę na montaż instalacji LPG w samochodzie – zrób przegląd gazu w samochodzie

przegląd samochodu z gazem szczecinJesteśmy jednym z najstarszych warsztatów w Szczecinie zajmujących się instalowaniem gazu w samochodach. Montaż gazu do samochodu to dla nas codzienność i można śmiało powiedzieć, że w tym temacie jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami. O problemach z instalacjami gazowymi LPG wiemy chyba dosłownie wszystko i nie ma usterki, której nie potrafimy zlokalizować i bardzo szybko usunąć.

przegląd gazu w samochodzie szczecin

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]