Szybko tanio fachowo naprawiamy serwisujemy Mazdy w Szczecinie

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASSPRZĄTANIE AUTAMONTAŻ GAZU DO AUTA

Mazda Motor Corporation – to znany japoński producent samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Siedziba tej firmy mieści się w Hiroshimie. Marka stworzona przez ten koncern wywodzi się z nie wielkiej firmy Toyo Kogyo Co założonej w 1920 roku. Firma zawiązała się w 1920 roku, a jej założycielem i pierwszym właścicielem był Jujiro Matsuda.

Zapraszamy do naszego warsztatu:

Dobry serwis od aut marki Mazda  ul. Wernyhory 17
tel. 501 76 73 76

Przyjedź do nas jeśli szukasz gdzie w Szczecinie najlepiej naprawiać i serwisować Mazdy. Nasi mechanicy pomogą rozwiązać każdy problem. Doradzą, zajmą się naprawą i serwisem związanym z eksploatacją pojazdów.

Produkcja samochodów rozpoczęła się w 1931 roku i był to trójkołowy pojazd po szyldem Mazdy. Jednak oficjalnie jako marka samochodów nazwa ta zaczęła obowiązywać dopiero w roku 1984. Dzisiaj koncert ten ma niezwykle silną pozycje na rynku aut i sprzedaje swoje produkty z powodzeniem na całym świecie.

Nowoczesne pojazdy produkowane przez Mazdę cechuje nie tylko trwałość i niezawodność, ale także prawdziwa przyjemność z jazdy. Inżynierowie mazdy kładą także nacisk na jak najniższe spalania paliwa i z roku na rok obniżają ten parametr. Kolejną cechą na którą dzisiaj kładzie Mazda w stosunku do swoich pojazdów to dbałość o środowisko naturalne.

Przykładowe modele auto do tej pory produkowanych przez firmę Mazda: 626, 323, 121, cx-3, cx-5, mx5, 929, cx-7, Mazda Demio, E2000, Millenia, MPV, MX3, MX6, Premacy, a Protege, RX7, RX8, Seria B, Tribute, Xedos, 2, 3, 5, 6

Nasza specjalność to: wymiana klocków hamulcowych, tarcz, łożyska tył przód, lewy prawy, rozrządu, amortyzatorów, sworzni, końcówki drążków kierowniczych, sprężyn, tłumika, chłodnicy, pompy wody i paliwa, świec żarowych, żarówki, xenonów, dwumasy, ksenonów,  naprawa alternatora, rozrusznika, hamulców, zawieszenia, polerowanie świateł lamp reflektorów.

Naprawa samochodów marki Mazda. Tani i dobry serwis Mazdy. Sprawdzony warsztat – mechanik naprawiający szybko Mazdę. Silnik benzyna, turbo diesel, 2.0 1.8 1.5 1.3 2.5 3.0

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]