Usuwanie wgnieceń naprawa karoserii – Smart Repair Szczecin

smart repair

Dlaczego warto odwiedzić warsztat smart repair?

Na karoserii twojego auta pojawiły się niewielkie rysy? Zamierzasz zając się naprawą tapicerki i doprowadzić ją do odpowiedniego stanu? Nie masz czasu na to by zostawić samochód u mechanika na dłuższy czas aby podjął się on usunięcia niewielkich usterek? Zatem dla kogoś takiego jak ty warsztaty smart repair okazują się wręcz idealnym rozwiązaniem, oraz alternatywą dla serwisów ASO czy też innych miejsc gdzie niestety usunięcie czy naprawa nawet plastikowych elementów karoserii, wiąże się z oczekiwaniem przynajmniej kilku dni. Szybkie usuwanie wgnieceń po gradobiciu to nasza specjalność.

Szybka naprawa wgnieceń na karoserii samochodu bez potrzeby lakierowania i wizyty w warsztacie blacharskim. Usuwamy wgniecenia także po gradzie – naprawa wgnieceń w samochodzie.

ul. Wernyhory 17 w Szczecinie
tel. 601 76 73 40

Poznaj czym jest smart repair?

smart repairPoznaj czym jest smart repait, a mianowicie jest to wręcz nowoczesna oraz innowacyjna i ciesząca się coraz większą popularnością metoda a tym samym sposób, aby pozbyć się niewielkich usterek w naszym aucie. Zarysowania, wgniecenia, zarysowania czy też potrzeba zespawania elementów plastikowych oraz ich naprawi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu, odbywa się tutaj nie tylko w tym samym dniu ale niemal w przeciągu kilku godzin. Smart repair i co za tym idzie warsztaty jakie oferują takie właśnie rozwiązania, to opcja dla osób które chcą w szybkim czasie doprowadzić samochód do adekwatnego stanu, zadbać o jego estetyką, czystość i renowację reflektorów czy nawet pozbyć się jakichkolwiek rys i zarysowań. Podstawa to naprawa wgnieceń bez lakierowania.

Smart repair to gwarancja niskiej ceny

Pewnie, iż fakt krótkiego czasu usuwania poszczególnych, niewielkich oraz drobnych usterek ma tutaj niebagatelne znaczenie, jednak smart repair wyróżnia jeszcze jedna rzecz a mianowicie gwarancja niskiej ceny. Z tego też powodu coraz częściej ludzie pragnący ograniczyć niepotrzebne koszta związane z wizytą w renomowanych serwisach ASO wolą zjawić się w warsztacie smart repair zwłaszcza gdy jest on w stanie zagwarantować im odpowiednie wsparcie.

Smart repair obejmuje :

• Naprawę tapicerki skórzanej, a tym samym usunięcie wszelkich rozcięć, ubytków oraz przetarć dodatkowo zabezpieczenie jej i konserwacja
• Naprawę wszelkich ubytków typowo lakierniczych, a więc odprysków które powstały chociażby po kamieniach lub innych co do tego rys jakie szpecą nasz lakier
• Naprawę felg zwłaszcza gdy posiadają one ubytki
• Naprawę tapicerki poprzez usuwanie powstałych ubytków a nawet dziur po papierosach
• Naprawę szyb, poprzez wyeliminowanie zarysowań, pajączków, odprysków a nawet usunięcie wszystkich zarysowań
• Usunięcie zarysować ewentualnie przetarć jakie powstały na plastikowych elementach wewnątrz auta
• Naprawa zderzaków względnie innych zewnętrznych detali z tworzyw sztucznych

Warto więc spojrzeć na smart repair z odpowiedniej do tego perspektywy, przez pryzmat wszystkich niezbędnych działań jakie w takim warsztacie mogą być zrealizowane. Dodatkowo pamiętać, iż smart repair to znacznie szybsze, sprawniejsze oraz korzystniejsze z perspektywy wydatków usuwanie usterek samochodowych czy też wykonywanie niewielkich co do tego napraw. Jeżeli zatem zastanawiamy się nad sensem zjawienia się z w tego typu warsztacie, to nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż to opcja za którą przemawia wiele argumentów oraz zalet.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]