Zapraszamy do warsztatu samochodowego w Goleniowie

Niedawno otworzyliśmy nasz nowy oddział w Goleniowie. Nasz niezależny warsztat samochodowy to przede wszystkim rzetelność wykonywanych usług i ogromne doświadczenie. Nasi mechanicy szybko i profesjonalnie usuwają usterki w samochodach najróżniejszych marek. Naprawa samochodów to nasza pasja i każdy nasz klient może być pewny, że jego auto zostanie odpowiednio zdiagnozowane i naprawione. U nas można także skorzystać z takiej usługi jak pranie tapicerki samochodowej lub kompleksowe czyszczenie – mycie – sprzątanie samochodów.

Zadzwoń i umów wizytę w naszym warsztacie w Goleniowie
Tel. 601767340

Oferujemy nie tylko szybkie i podstawowe naprawy serwisowe, ale także bardziej skomplikowane i zaawansowane naprawy takie jak wymiana rozrządu, sprzęgła, skrzyni biegów, wymiana remont silnika.

Oferujemy między innymi takie usługi jak:

– Spawanie wymiana naprawa tłumików – tłumika Goleniów
– Wymiana klocków hamulcowych tarcz Goleniów
– Wymiana oleju filtrów Goleniów
– Naprawa zawieszenia, wymiana amortyzatorów sprężyn
– Wymiana rozrządu Goleniów
– Wymiana sprzęgła w samochodzie
– Wulkanizacja wymiana opon Goleniów
– Pranie tapicerki samochodowej Goleniów
– Kompleksowe czyszczenie – mycie – sprzątanie samochodu – Auto na gotowo w cenie 300 zł

Warsztat samochodowy Goleniów

Nie ograniczamy się do żadnej marki. Mechanik samochodowy Goleniów to nieautoryzowany serwis takich marek samochodowych jak: Opel, VW Volkswagen, Mercedes, BMW, Seat, Skoda, Audi, Mazda, Toyota, Nissan, KIA, Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Shevrolett i oczywiście inne.