Zapraszamy do warsztatu samochodowego w Goleniowie

Niedawno otworzyliśmy nasz nowy oddział w Goleniowie. Nasz niezależny warsztat samochodowy to przede wszystkim rzetelność wykonywanych usług i ogromne doświadczenie. Nasi mechanicy szybko i profesjonalnie usuwają usterki w samochodach najróżniejszych marek. Naprawa samochodów to nasza pasja i każdy nasz klient może być pewny, że jego auto zostanie odpowiednio zdiagnozowane i naprawione. U nas można także skorzystać z takiej usługi jak pranie tapicerki samochodowej lub kompleksowe czyszczenie – mycie – sprzątanie samochodów.

Zadzwoń i umów wizytę w naszym warsztacie w Goleniowie
Tel. 601767340

Oferujemy nie tylko szybkie i podstawowe naprawy serwisowe, ale także bardziej skomplikowane i zaawansowane naprawy takie jak wymiana rozrządu, sprzęgła, skrzyni biegów, wymiana remont silnika.

Oferujemy między innymi takie usługi jak:

– Spawanie wymiana naprawa tłumików – tłumika Goleniów
– Wymiana klocków hamulcowych tarcz Goleniów
– Wymiana oleju filtrów Goleniów
– Naprawa zawieszenia, wymiana amortyzatorów sprężyn
– Wymiana rozrządu Goleniów
– Wymiana sprzęgła w samochodzie
– Wulkanizacja wymiana opon Goleniów
– Pranie tapicerki samochodowej Goleniów
– Kompleksowe czyszczenie – mycie – sprzątanie samochodu – Auto na gotowo w cenie 300 zł

Warsztat samochodowy Goleniów

Nasza oferta to kompleksowe serwisowanie samochodów osobowych. Zatrudniamy dobrze wyszkolonych i doświadczonych mechaników, którzy potrafią profesjonalnie zająć się praktycznie każdym autem. Prosimy dzwonić w celu umówienia się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym Goleniów. Szybka wymiana klocków hamulcowych Goleniów to nasza specjalność.

Możemy także polecić fajnego mechanika w Goleniowie – Zaprowadź swoje auto do warsztatu – więcej informacji na temat warsztatu w Goleniowie

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]