Warsztat wymieniający amortyzatory sprężyny samochodowe naprawa zawieszenia

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASSPRZĄTANIE AUTAMONTAŻ GAZU DO AUTA

Sprężyny to bardzo ważny element zawieszenia każdego auta osobowego. Ich zadaniem jest utrzymanie masy auta i tłumienie drgań, które wynikają z nierówności występujących na drodze. Sprawność i dobra kondycja sprężyn pomaga także zachować jak najdłużej dobry stan pozostałych elementów zawieszenia takich jak amortyzatory, wahacze lub także opony. Sprężyny to element, który także ulega zużyciu i czasem zachodzi konieczność ich wymiany. Sprawne sprężyny zapewniają pojazdowi odpowiednią przyczepność i jakość prowadzenie.

Profesjonalny warsztat wymiany amortyzatorów, sprężyn, naprawa zawieszenia.
Szczecin ul. Wernyhory 17
nr tel. 501767376

naprawa zawieszenia w samochodzie szczecinAmortyzatory stosuje się także w celu tłumienia drgań i stabilizację jazdy oraz żeby utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny w zawieszeniu. W dzisiejszych autach stosuje się amortyzatory olejowe lub gazowe. Amortyzatory zaleca się wymieniać do ok 100 tys. km ponieważ z czasem tracą one swoje właściwości i pogarszają zarówno komfort jak i bezpieczeństwo jazdy.

Wymiana amortyzatorów i sprężyn w samochodzie to czynność wymagająca zarówno specjalistycznych wymiana amortyzatorów bmw e39 szczecin narzędzi jak i doświadczenia. Pamiętajmy, że zarówno amortyzatory jak i sprężyny należy wymieniać parami. Unikajmy także stosowania części najtańszych nie markowych ponieważ najczęściej nie spełniają one dobrze swojej roli, a ich żywotność jest bardzo krótka. My stosujemy tylko najlepsze akcesoria i proponujemy wymianę amortyzatorów oraz sprężyn w oparciu o produkty takich firm jak:

Kayaba, Sachs, Monroe, TRW, Gabriel, Meyle, Febi Bilstein, Delphi, Magneti Marelli, Lesjfors, Eibach, Suplex, Kilen, Optimal.

Wymieniamy amortyzatory i sprężyny w autach takich marek jak:

wymiana amortyzatorów w szczecinieBMW, Mercedes, Audi, Volkswagen VW, Skoda, Seat, Mazda, Toyota, Lexus, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Renault, Citroen, Peugeot, KIA, Hyundai, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Ford, Chevrolet, Opel, Volvo, Saab, Dacia, Chrysler, Daewoo, Suzuki, Isuzu, Dodge, Honda, Jaguar, Jeep, Land Rover.

 

Wymiana amortyzatorów Szczecin

Amortyzatory to bardzo ważny element stanowiący o bezpieczeństwie podczas jazdy. Zużyte lub uszkodzone amortyzatory praktycznie uniemożliwiają normalną jazdę i trzeba je bezzwłocznie wymienić. Pamiętajmy, że tego elementu nie da się naprawić. Nie można też stosować amortyzatorów używanych lub wymienić tej części tylko z jednej strony auta. Wymiana amortyzatorów zawsze dokonywana jest parami. Jeśli chodzi o amortyzatory to nigdy nie stosujmy tanich zamienników ponieważ ich żywotność najczęściej jest bardzo krótka i nie rzadko nie spełniają one norm jakie wymagane są podczas badania technicznego u diagnosty.

Wymiana amortyzatorów w samochodzie powinna odbywać się tylko w wyspecjalizowanych warsztatach. Nigdy nie róbmy tego na własną rękę lub w podejrzanych miejscach w podejrzanie niskiej cenie. Stosujmy tylko sprawdzone amortyzatory, najlepiej oryginalne lub zamienniki renomowanych i polecanych przez dobrych mechaników firm.
Tak właśnie kończy się stosowanie tanich zamienników do naprawy aut. Na zdjęciu widoczny nie dawno zamontowany, urwany amortyzator nie wiadomo od kogo i jakiej firmy. Całe szczęście, że ta awaria nie pociągnęła za sobą kolejnych np. w postaci przedziurawienia tylnego nadkola w Renault Espace IV generacji. Dlatego zawsze sprawdźmy co nasz mechanik nam zakłada i nie dajmy się naciągnąć na najtańsze podróbki. Szybko i tanio to nie koniecznie dobrze i bezpiecznie.

Odwiedź nasz warsztat i sprawdź, że u nas jest najlepsza jakość usług w stosunku do ceny.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]