Wymiana akumulatora w samochodzie – warsztat w Szczecinie

STRONA GŁÓWNACENNIKO NASSPRZĄTANIE AUTAMONTAŻ GAZU DO AUTA

Uszkodzony akumulator – samochód nie chce się uruchomić. Co zrobić?

Wymiana akumulatoraJedną ze stosunkowo rzadkich, aczkolwiek bardzo uciążliwych usterek w samochodach jest problem z akumulatorem. Najczęściej nie dochodzi do jego nagłego uszkodzenia, ale do utraty pojemności wynikającej z normalnego zużycia.  Można to zaobserwować szczególnie w okresie zimowym i głównie dotyczy to pojazdów z silnikiem diesla. Próba uruchomienia silnika nie daje żadnych rezultatów – z takim objawem spotkało się już wielu kierowców. Sporadycznie na krótki okres pomaga wtedy podładowanie akumulatora, jednak jeśli ma on już kilka lat, to lepiej jest wymienić go od razu i zapomnieć na długo o problemach.

Wymiana akumulatorów najniższa cena – Szczecin
Autkogaz ul. Wernyhory 17, tel. 501 76 73 76

Wymiana akumulatora
Wymiana akumulatora

W tym miejscu przychodzi czas na nasze działanie. Oferujemy szybkie wymiany akumulatorów we wszystkich markach i modelach pojazdów. Posiadamy akumulatory do silników benzynowych oraz diesli.
Działamy nie tylko w miejscu prowadzenia warsztatu, ale także w całym Szczecinie. Jeśli potrzebujesz uruchomić awaryjnie samochód, bo masz rozładowany akumulator, to zadzwoń do nas – przyjedziemy i rozwiążemy Twój problem.
Wymiana akumulatora to bardzo szybka usługa. Montujemy nowe akumulatory renomowanych firm.Na wybrane modele akumulatorów – promocje.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]